O mě

Jmenuji se Kosinová Markéta a v oboru kosmetička pracuji již od roku 2017

Kosmetické služby jsem studovala na střední škole Charbulova, Brno. Obor jsem vystudovala s maturitní zkouškou roku 2017. V momentě ukončení studia jsem začala pracovat jako kosmetička.

Od 1. 5. 2019 již pracuji jako kosmetička s živnostenským oprávnění.

Již od malička jsem našla zálibu v péči o pleť, péči o nehty, líčení atd. proto jsem se ve finále rozhodla pro obor kosmetička, který mě natolik začal bavit, že jsem velice šťastná, že mohu v tomto oboru pracovat a nadále se rozvíjet. Vše zprvu vždy testuji, abych vždy dokázala klientovi správně poradit.

Španělskou kosmetiku Germain de Cappuccini, Casmara, Mesosystem jsem si vybrala nejen kvůli kvalitní značce, ale také protože má skvělé výsledky a každé ošetření je uděláno, tak aby se speciálně zaměřilo na učité požadavky či problémy klienta. S touto kosmetikou mám již zkušenosti od roku 2017.

Od roku 2020 jsem ambasadorem společnosti iBuumerang – síťový marketing (pasivní příjem). Je to pro každého ať už jako ambassador nebo jen uživatel skvělé platformy kde naleznete až 35% slevy na ubytování po celém světě, pronájem auta, letenky, plavby apod. Ráda Vám poskytnu zdarma přístup do systému, dám více informací nebo vezmeme s týmem pod svá křídla a můžete také vydělávat.