Mezoterapie – mikrojehličkování

Mikrojehličkování neboli Mezoterapie je vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští omlazující proces.

Ošetření je založené na samoobnovovací schopnosti pokožky. Jehličky v pokožce vytvoří mikrokanálky (mikrotraumata), která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu a obnovují tak pokožku.

Ampulky které obsahují účinné látky jsou absorbovány mnohem rychleji a efektivněji. Účinek aktivních látek je tedy mnohonásobně zvýšen.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, také je vhodné pro citlivou pleť a na ošetření křehké pokožky okolo očí, krku a kontur obličeje. Vhodné také pro ošetření pokožky rtů.

Efektivní ošetření pro: omlazení a zpevnění pleti i kontur obličeje, redukce všech typů vrásek (drobné + hluboké), hydratace a sjednocení tónu pleti, depigmentace, zmírnění jizviček po akné


Chemický peeling

Příznivě napomáhá s bojem jakéhokoliv defektu na pleti.

Jsou určeny pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, akné i cystické, jizvičky po akné, pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky.

Hodinové ošetření pleti, během kterého neinvazivně chemické peelingy pronikají do pleti a následně napomáhají s defekty na pleti zevnitř.

Vhodné také pro citlivou pleť.


Timexpert RIDES NEO AGE – Profesionální ošetření pro maximální výživu pleti

Již po 3 ošetření je o 43% viditelný výsledek (zlepšení) na statických a i dynamických vráskách. Jedná se o profesionální ošetření proti dynamickým a statickým vráskám, které dokáže pleť vyhladit a dát jí mladistvější vzhled v rekordně krátkém čase.

Mezi hlavní složky patří BTX-TRIPEPTINE a TISSULAGE TECH – Převratné řešení proti dynamickým vráskám. Regenerující síla proti statickým vráskám. Neutralizuje kontrakce. Regeneruje tkáň. Uvolňuje obličejové svaly. Navrací pružnost. Zjemňuje rysy tváře, Obnovuje hustotu pleti. Působí podobně jako botox.


B-Calm – dermokosmetika

Ideální ošetření v případě, že pokožka potřebuje dodat hydrataci, úlevu a viditelně zlepšit známky citlivé pleti a zároveň je citlivá/intolerantní na většinu kosmetických ošetření.

Hned po prvním sezení lze spatřit viditelné výsledky. Po ošetření je pokožka klidná a dochází k výraznému zlepšení stavu podrážděné, zarudlé či loupající se pleti.

Hlavní složky: extrakt z bobulí tasmánského pepře, Sensipeptide, Inmuglukan, extrakt z narcisu

Účinek a výsledky: okamžitě zmírňuje pocity svědění a pálení. Snižuje zánět, zarudnutí a riziko alergických reakcí. Posiluje kožní bariéru a obnovuje obranyschopnost citlivé pokožky. Redukuje odlupování a obnovuje pružnost pleti.


Timexpert Lift Inkosmetický lifting

Znovuobjevení kosmetického liftingu. Pro “obnovu” podpůrné struktury pleti, s cílem obnovit objem a definovat kontury.

Přináší hloubkový účinek, který se projevuje silným liftingovým efektem na povrchu.
Exkluzivní technologie V-Matrix obnovuje vnitřní strukturu pokožky a opětovně tvář zpevňuje, vypíná a modeluje.
Ošetření výrazně redukuje vrásky, vyplňuje objem obličeje, vypíná jej a navrací pokožce jemnost.
Globální účinek tří vektorů opětovného omlazení: POZVEDÁ, VYPLŇUJE, NAPÍNÁ


EXCEL THERAPHY O2 CITYPROOF – Intenzivní antioxidační program s kyslíkem

Speciální ošetření pleti proti znečištěnému prostředí (polétavé mikročástice, sluneční záření, modré světlo, apod.), aby pleť mohla čelit den za dnem těmto náročným podmínkám.

Chrání pleť zevnitř i zvenčí a působí jako prevence předčasného stárnutí. Regeneruje, posiluje, chrání, okysličuje a detoxikuje pleť.

Hlavní aktivní složky: MPC-Defense Complex Hi-tech kombinace obsahující multifunkční biologicky aktivní cytokiny, které chytrým a ojedinělým způsobem obnovují buněčnou komunikaci. Life-Cytoxygen umožňuje zapojit do procesu i ,,plíce“ buňky díky své revoluční formě zapouzdření, tj. vysoké dávce molekulárního kyslíku.


Timexpert HYDRALURONICREVOLUČNÍ KONCEPT HYDRATACE A VÝPLNĚ

Účinost KYSELINY HYALURONOVÉ se spojuje se sílou exkluzivní receptury obsahující patentovaný HLG. Výsledkem je zcela inovativní ošetření pro šťavnatou, hydratovanou a viditelně plnější pleť.

Termální šok – střídání tepla a chladu (lze i bez toho) = tento šok zapříčiní zpevnění pleti, detoxikaci a okysličení.

Hlavní složky: 3 molekuly kyseliny Hyaluronové – přináší hloubkovou hydrataci a zlepšuje elasticitu, pevnost, vrásky a plnost pleti. Posiluje přirozený obranný systém pokožky a poskytuje dlouhodobou ochranu před parogenní bakteriální flórou. Obnovuje optimální úroveň vlhkosti tím, že na povrchu pokožky vytváří film a zabraňuje ztrátě vody. Patentovaný HLG – maximalizuje účinnost produktů a umožňuje postupné uvolňování aktivních látek a dlouhotrvající hydrataci.

Účinek a výsledky: Obnova úrovně hydratace a posílení bariérové funkce. Pružná pleť a pocit komfortu. Kosmetická alternativa, případně doplněk k lékařsko-estetickým výplňovým procedurám. Zmírnění nepříjemných pocitů extrémní suchosti.

Ošetření je vhodné pro všechny typy dehydratované pleti, ať už normální, suchá nebo mastná. Vhodné též pro citlivou pokožku a onkologické pacienty.


PROGRAM C VITA 180° – obsahuje 20% koncetraci vitaminu C

Ošetření se silným antioxidačním a zesvětlujícím účinkem.

Preventivně působí proti fotostárnutí a vzniku pigmentových skvrn. Chrání pokožku před působením volných radikálů vzniklých v důsledku oxidačního stresu, zněčištěného ovzduší, kouření či UV záření.

Oddaluje vznik vrásek. Odstraní známky únavy, projasní pokožku a celkově ji rozzáří, také sjednotí odstín pleti.


SO DELICATE – Skutečné pohlazení pro citlivou pleť

So delicate spojuje to nejlepší z přírody s nejnovějšími kosmetickými technologiemi a nabízí tak velmi účinná řešení pro citlivou a snadno reagující pleť.

Fytoaktivní výtažky z obilných klíčků, rozmarýnu, čaje, heřmánku či řas působí silným klidnícím účinkem. Spolu s obsaženými ceramidy a lipidy odstraňují nepříjemné pocity jako pnutí nebo svědění, mírní začervenání, vysychání a odlupování.

Tato kosmetika obnovuje ochranný plášť pokožky a stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti. Navrací citlivou pleť do normálu, přináší komfort a pocit pohody.

Po ošetření je pleť zklidněná, posílená, zdravá a krásná, schopná odolávat vnějším vlivům.


ROYAL JELLY mateří kašička

Výživný elixír na bázi mateří kašičky a pornatky kokosové s výjmečným anti-agingovým účinkem. Přináší nový přístup v oblasti péče o pleť s cílem obnovit optimální odolnost pleti.

Mateří kašička, jedinečný přírodní elixír, a výtažek z pornatky kokosové, houby s výjmečnými účinky proti stárnutí, směřují přímo do ,,srdce“ pokožky, ke kožním buňkám. Zde výrazně působí na soudržnost kůže, a obnovují tak odolnost pleti. Spojení mateří kašičky s výtažkem z pornatky kokosové má na pleť řadu příznivých účinků.

Pokožka je vyživena, revitalizovaná, hloubkově obnovena a regenerována, optimálně odolná, pevná a jasná. Jemná vůně kosmetických přípravků napomůže zklidnění a pocitu dokonalého komfortu.


OPTION UNIVERSE

Základní celková kosmetika pro pleť, která nevyžaduje intenzivní ošetření.

Aktivní látky vybíráme podle aktuálního stavu a potřeb pleti (hydratační, regenerační a výživné látky a složky regulující mazotok)

Hydratační – pokožka nabývá ztracenou svěžest, jemnost a hebkost, která je typickou pro dobře hydratovanou pleť.

Regenerační a výživné – obsahuje ovocné a rostlinné aktivní látky – dodávají pleti energii a zářivý vzhled.


MULTIVIT

Multivit je silný koktejl vitamínů, které mají antioxidační, revitalizační a hydratačná účinky na pleť. Díky silným antioxidačním účinkům, pomáhá obnovit odolnost pleti proti volným radikálům, které způsobují předčasné stárnutí pleti.

Obsahuje vitamíny např. Vit. C, E, B3, B5, dále obsahuje kyselinu Hyaluronovou, bílkovinu, minerální soli a výtažek z červených korálů (laboratorní imitace).

Pomáhá posílit přirozený systém obnovy buněk DNA. Pleť se stává svěžejší, revitalizovaná, rozzářená a odolnější.


Purexpertošetření aknózní pleti

Efektivní specifické ošetření na problématickou pleť s pečlivě zvolenou kombinací účinných látek – kyselina Salicylová a olej z čajovníku.
Napomáhá přirozené ochraně pleti, redukuje mazotok a výskyt komedonů.